O firmie

Biuro rachunkowe od początku swojej działalności oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje i wspólnoty mieszkaniowe.

Pełen zakres naszej oferty obejmuje usługi księgowe świadczone nie tylko dla podmiotów gospodarczych zaangażowanych w długoletnią działalność, ale również dla osób rozpoczynających działalność.

W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo, biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi, dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS.

Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat Księgowy nr 40938/2010 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.

Do świadczenia usług wykorzystujemy własne licencjonowane programy lub systemy księgowe Klienta.

Państwa zadowolenie i satysfakcja to kluczowe cele naszej pracy. Dlatego też staramy się notorycznie ulepszać jakość oferowanych przez nas usług księgowych.

Obsługa księgowości przez firmę zewnętrzną jest skutecznym sposobem na zwiększenie efektywności funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki outsourcingowi mogą Państwo skoncentrować się na kluczowych obszarach działalności swojej firmy. Powierzenie prowadzenia spraw księgowo – podatkowych ekspertom z zewnątrz wpływa na podniesienie poziomu profesjonalizmu oraz na obniżenie kosztów działalności.